آشپزی با SEO

پخت و پز با SEO

بازاریابی محتوا بسیار شبیه آشپزی است. هر دو بسیار با ارزش هستند و هر دو نیاز به مهارت ، صبر و شوق دارند. سئو ترکیبی قوی از هنر و علم است که کاملاً با آشپزی هماهنگ است.
بسیاری از مردم بر این باورند که وبلاگ نویسی با نوشتن متن به همان روشی که غذای خانگی شما با غذای آشپز فرانسوی فرق می کند متفاوت است. وبلاگ نویس و نویسنده حرفه ای می توانند هر دو مطالب استثنایی ایجاد کنند درست همانطور که استاد آشپز و ماندن در خانه مادر می توانند هر دو غذای شگفت انگیزی ایجاد کنند.
هر کس می تواند در بازاریابی محتوا و سئو بسیار عالی باشد. من سالهاست که سئو را کار می کنم و اخیراً پروژه جدیدی را راه اندازی کرده ام که سئو را با بازاریابی محتوا و بازاریابی ایمیل تلفیق می کند.
در این پست ، من می خواهم یک دستور العمل آسان را ارائه دهم که هرکسی می تواند دنبال کند تا یک مقاله یا مقاله بلاگ خوشمزه ایجاد کند.
با ترکیبات مناسب شروع کنید
برای ایجاد محتوای عالی چه چیزی لازم دارید؟ خیلی کمتر از آن چیزی که احتمالاً فکر می کنید.
در اینجا یک لیست سرگرم کننده پخت و پز برای شروع کار وجود دارد:

اولین شروع کار برای ایجاد محتوای قوی این است که بدانید برای چه کسی آشپزی می کنید . وقتی با این کار در ذهن خود شروع می کنید ، همه چیز آسان می شود.
یک جلسه نوشتن اجباری که با عدم علاقه به برند و پیشنهاد شما همراه است مانند مجبور کردن یک گیاهخوار به طبخ استیک است. برای ترغیب چشم اندازهای خود ، باید به آنچه که می نویسید اعتقاد جدی داشته باشید. من کاملاً به قدرت سئو ، بازاریابی محتوا و همه چیز به صورت آنلاین اعتقاد دارم ، بنابراین نوشتن در مورد این مباحث برای من راحت می شود. من نسبت به آنها پرشور هستم و 100٪ معتقدم که می توانند تأثیر قابل اندازه ای برای وبلاگ نویسان و مشاغل بگذارند.
موضوع یا ایده قوی. موضوع یا موضوع شما باید تازه و مرتبط باشد. موضوع و زیر شاخه های شما باید به طور طبیعی مطالبی را تشکیل دهند که می تواند برای ایجاد یک قطعه با ارزش بالا از نظر آموزشی و مفید باشد.
کلمات کلیدی اگر قصد دارید از این محتوا برای هدایت جستجو استفاده کنید ، باید در مورد کلمات کلیدی فکر کنید. آنها باید قبل از شروع نوشتن و پخت کاسه تان شوند. کلمات کلیدی بلند گزینه های بسیار خوبی برای ایجاد پست ها و مقالات وبلاگ ارائه می دهند. اگر می خواهید ایده های خود را ارائه دهید به گوگل بروید و برخی از ایده ها را جستجو کنید. بخش People also Asked که گوگل در صفحه نتایج موتور جستجو ارائه می دهد به شما در ایده هایتان کمک می کند که می توانید ابزارهای کلیدی خود را بیابید.

یک دستور العمل قوی داشته باشید

درست مثل آشپزی ، نوشتن به یک دستور العمل قوی نیاز دارد که در طول سال ها تغییر چندانی نکرده است. بله ، تفاوت های ظریفی وجود دارد ، اما بیشتر آن ، همان روند گزارش پنجاه سال پیش است.

دستور برای ایجاد پست های قوی وبلاگ

    یک تیتر واضح و مختصر انتخاب کنید. آیا تا به حال به یک رستوران رفته اید و هیچ ایده ای برای گفتن این منو ندارید؟  شده است که  نتوانستید نام غذاهای موجود در فهرست را بخوانید یا بفهمید ! عناوین پست وبلاگ می تواند یکسان باشد ، اما اجتناب از آن بسیار ساده تر است. بهترین عناوین عناوینی هستند که برای خوانندگان معنی دارند ، بنابراین بازدید کنندگان وب سایت خود را به فکر نکشید. به وضوح با ارائه عناوینی که انتظارات را ایجاد می کند ، مرحله رسیدن به محتوا را مشخص کنید.
    یک برنامه تفصیلی تهیه کنید. یک طرح خوب دو سوم کار است. با مهمترین ماده غذایی شروع کنید ، لیستی از مواد ثانویه ایجاد کنید و مطمئن شوید که همه چیز جریان دارد تا اینکه به نتیجه برسید و دیده شوید. این طرح خیلی سریع به شما تغییر می دهد.
    کلمات کلیدی را به هر هدر بخش اضافه کنید. در مورد کلمات کلیدی نیز همین موضوع صادق است. مطالب شما باید با کلمات کلیدی شما جریان یابد. داشتن هدرهای H2 با وضوح مشخص برای شروع هر بخش یک روش عالی برای ساختن پست برای پشتیبانی از خواننده و سئو است.
    پیش نویس ایجاد کنید و آن را کنار بگذارید. من پیش نویس اول را خواهم نوشت و سپس برای یک روز از آن دور می شوم. وقتی روز دوم برمی گردم ، خطاها ، افکار از دست رفته یا مکانهایی را مشاهده می کنم که بدون هیچ دلیلی به آن سر زده ام. چشمان تازه به شما کمک می کند تا اشکالات را رفع کنید و آن را به افسانه تبدیل کنید. من این کار را با این پست انجام دادم و قبلاً حداقل ده تایپ را پیدا کرده ام و رفع اشکال کرده ام.
    با یک ویراستار تماس بگیرید. منظور ، یک ویراستار ، یک کتاب نویس یا یک دوست قابل اعتماد است.

از لوازم مناسب استفاده کنید

در آشپزخانه من ، دو اجاق ، مایکروفر و یک اجاق گاز دارم. من اجاق گاز دوم را خیلی اوقات استفاده نمی کنم ، اما وقتی میهمانی بزرگی فرا می رسد جزو لوازم ضروری می شود. این تنها روشی است که می توانم اطمینان دهم که می توانم یک مرغ ، پیتزا ، و غذا را پخت کنم! اما این دومین اجاق گاز است که کمک می کند. در مورد تجارت و نوشتن هم همینطور است.
از موضوعات ارزشمند استفاده کنید.
تحقیقات موضوعی - پیدا کردن یک موضوع می تواند دشوار باشد و تبدیل آن به عنوانی که باعث می شود شما در مقام قهرمانی قرار بگیرید حتی سخت تر است. شما نه تنها محبوب ترین نمایش داده شده و مباحث مربوط به کلمات کلیدی هدف خود را مشاهده خواهید کرد ، بلکه ایده های اصلی را نیز بر اساس تجزیه و تحلیل رقابتی دریافت خواهید کرد.
ابزار سحر و جادو کلمات کلیدی - وقتی صحبت از کلمات کلیدی است ، شما نمی توانید بدون یک ابزار جستجوگرها انجام دهید. با استفاده از این موارد شما می توانید آنها را بر اساس حجم جستجو و دشواری مرتب کنید و حتی دامنه حجم دلخواه را تعیین کنید ، کلمات کلیدی را از جستجوی خود گنجانیده و حذف کنید ، طول یک کلمه کلیدی را انتخاب کنید ، کلمات کلیدی خود را گروه بندی کنید تا بهترین ترکیب ها را پیدا کنید .
ایده های کلمات کلیدی و حجم جستجو را از API گوگل بیرون بکشید .
این یک نکته ساده افزونه Chrome است که به شما کمک می کند تا بارهای اطلاعات و نقل قول هایی را که در PDF و وب سایتهای اینترنتی پیدا می کنید ، سازماندهی کنید.
 تعداد کلمات و کلمات کلیدی مورد نظر و توصیه شده را در نظر داشته باشید و همچنان در نوشتن متمرکز باشید.
متضاد ها و مترادف ها را برای استفاده در نوشتار خود پیدا کنید.
دستور زبان و املا را همزمان با تایپ بررسی کنید.
این روش های مهم برای سئو است و من تقریبا مطمئن هستم که بسیاری از شما نیز عاشق آن خواهید شد. بعضی اوقات حتی بهترین سرآشپز (و مشاور سئو) برای رسیدن به صدر نتایج جستجو به کمی کمک نیاز دارد. من بیش از 15 سال است که سئو کار می کنم و کار خود را ادامه دهم و مطمئن می شوم که هیچ چیز مهم را در کار فراموش نکرده ام.
کلمات کلیدی را با محتوای خود هدف گذاری کنید ، وارد کنید و سپس مطالبی را که قبلاً در جستجوی گوگل رتبه بندی شده اند ، تجزیه و تحلیل کنید.

آیا می خواهید به آشپزخانه دیجیتال بپیوندید؟

اگر هنوز احساس مشکل کرده اید یا بازاریابی دیجیتال را بیش از حد سخت احساس می کنید ، به آشپزخانه دیجیتال مارکتینگ ما بپیوندید.

اوگل