"مشاوره رایگان سئو"

"خدمات تخصصی سئو"

"استراتژی سئو"

"راه کارهای جذب مشتری"

 

 

 

 

"خدمات فنی تخصصی سئو در ایران"

 

 

 

 

خدمات تخصصی و مشاوره سئو می تواند به شما در دستیابی به موفقیت موتورهای جستجو کمک کند.
صفحه اول بودن وب سایت شما در صدر نتایج جستجوی گوگل ، کار سختی است و اینجاست که ما می توانیم به شما کمک کنیم . ما طیف وسیعی از خدمات مشاوره تخصصی سئو را ارائه می دهیم ، از جمله:

    /استراتژی سئو/برنامه ریزی سئو/حسابرسی سئو سایت/معرفی به جستجوگرها/آموزش و کارگاه آموزشی سئو/

سئو مبتنی بر سه ستون است: "فناوری سئو" "ارتباط سئو" "اقتدار سئو"

"سه ستون سئو"
"فناوری سئو"
پایه و اساس سئو می تواند توسط گوگل و موتورهای جستجو کاملاً نمایه شود. این ساده تر از آنچه گفته شد انجام می شود ، زیرا اغلب سیستم های مدیریت محتوا که از سؤال استفاده می کنند هیچ عملکرد داخلی برای سئو ندارند. ویژگی هایی مانند XML ، URL های قابل خواندن ، داده های ساخت یافته و صفحات متعارف ، برای سئو بسیار باورنکردنی هستند .
به خصوص برای وب سایت های بزرگ ، مانند سایت های تجارت الکترونیکی یا فروشگاه و معرفی محصولات ، "سئو مناسب فنی" می تواند تفاوت زیادی در دید شما در نتایج جستجوی گوگل ایجاد کند و به شما در جدا کردن از رقبای خود و بالابردن مجموعه شما کمک کند تا سهم بیشتری از بازدید و درآمد را بدست آورید.حسابرسی تخصصی سئو که وب سایت ها را برای همه جنبه های سئو فنی مورد بررسی قرار می دهد و توصیه های مفصلی در مورد بهبود این جنبه مهم و اساسی سئو ارائه می دهد.
"ارتباط سئو"
هنگامی که یک وب سایت کاملاً قابل ویرایش و فهرست بندی دارید ، باید مطمئن شوید که محتوای شما برای کلمات کلیدی صحیح بهینه شده است ، به گونه ای که گوگل می داند که هر صفحه در وب سایت شما درمورد چیست و اصطلاحات جستجو را می توان برای آن دسته بندی کرد. اول از همه شما باید اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی صحیحی را که برای شغل شما کاربرد دارد و (تحقیق در مورد کلمات کلیدی) و اینکه می توانید با وب سایت هایی که در حال حاضر در گوگل برای آن دسته از کلمات کلیدی (آنالیز رقابتی) قرار دارند رقابت کرده و از آنها پیشی بگیرید.سپس می بایست اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما برای آن دسته از کلمات کلیدی ، با برچسب های عنوان مطلوب ، توضیحات متا و محتوای کلی ، بهینه سازی شده است. جنبه های دیگر سایت شما که برای حداکثر ارتباط باید بهینه سازی شوند ساختار ناوبری ، URL ها ، تصاویر و پیوندهای داخلی شما هستند.
ما خدمات استراتژی و برنامه ریزی سئو خود را ارائه می دهیم که شامل تحقیق دقیق کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل رقابتی و طرحی برای سئوی در حال انجام است ، که می توانید خود را اجرا کنید یا اینکه ما را برای شما تحویل دهید.
"اقتدار سئو"
وقتی وب سایت شما از نظر فنی مناسب و کلمات کلیدی مناسب بهینه شده باشد ، به این معنی نیست که در گوگل در نتایج جستجوی خود رتبه بالایی خواهید داشت. برای تصمیم گیری در مورد رتبه بندی وب سایتها ، گوگل به "اختیار" وب سایت با گذشت زمان نگاه می کند ، و با توجه به میزان و کیفیت پیوندها و ذکرهایی که در کل اینترنت دارد تعیین می شود.
"بهبود وب سایت" ، و بنابراین "رتبه بندی در گوگل" ، روندی در حال انجام است که عناصر مختلف مختلفی را در اختیار آن قرار می دهد. وب سایت شما باید خود را به عنوان یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات ایجاد کند ، که از طریق بازاریابی محتوای مؤثر در وب سایت انجام می شود. همچنین ، وب سایت شما نیاز به جمع آوری لینک ها و ذکرهایی از وب سایت های معتبر دیگر دارد ، که می تواند از طریق تاکتیک های ایجاد لینک انجام شود.
ما مشاوره تخصصی را برای کمک به شما در استفاده از این روشها ارائه می دهیم و به شما اطمینان می دهیم که فرآیندهای صحیح را برای دستیابی به موفقیت انجام دهید. علاوه بر این ، اگر وب سایت شما در رده های پایین جدول قرار دارد ، یا تحت تأثیر یک فیلتر مستقر  مانند Google Penguin قرار گرفته است ، ما پیوند تخصصی را برای کمک به شما برای بازیابی سیگنال های اعتماد و اقتدار و بازیابی رتبه بندی موتورهای جستجو ارائه می دهیم.

"امروز با ما در تماس باشید تا با سئو به تجارت شما کمک کنیم"